ariana

ariana

Friday, September 20, 2013

:فحشاء جدید درسده بیست ویکم


دختران جهادی تونسی که برای کمک جنسی به جنگجویان علیه حکومت بشار اسد به سوریه رفته، ده ها بار ارتباط جنسی با این جنگجویان برقرار کردند
هنوز رقم دقیق دختران تونسی که در جبهات جنگ با شورشیان سوری بسر می برند، وجود ندارد


به گزارش خبرگزاری العربیه، این دختران پس از گذراندن چندین ماه در جبهات جنگ سوریه، به حالت حامله به تونس بازگشتند.
لطفی بن جدو، وزیر داخله تونس تایید کرده است که هر کدام این دخترها از بیست تا صد بار با شورشیان سوری ارتباط جنسی برقرار کرده اند.
آقای بن جدو، گفته است که ماموران تونسی از ماه می
۲۰۱۳ به این سو، مانع سفر ۶۰۰۰ دختر تونسی به سوریه شده اند و به گفته او ۸۶ فرد مظنون که برای فرستادن دختران تونسی به سوریه شبکه سازی میکردند نیز بازداشت شده اند.
هنوز رقم دقیق دختران تونسی که در جبهات جنگ با شورشیان سوری بسر می برند، وجود ندارد.
پس از اعلام فتوای جهاد برای دختران تونسی، هزاران دختر این کشور برای آنچه "جهاد جنسی" خوانده شده، به سوریه رفتند.
این دختران می گویند که آنان برای رضای خدا، خواهشات جنسی شورشیان سوری را برآورده می سازند تا به زعم این دختران سهم جهاد را ادا کرده باشند.
پیشتر، ياسر العجلونی، مفتی اردنی فتوا داد که به اسارت در آوردن زنان و دختران سوری درجریان جنگ و بهره‌برداری جنسی از آنان، جایز است.
پس از آن، محمد العریفی، مفتی وهابی عرب فتوا داد که بهترين راه برای شرکت زنان در جنگ های سوریه "جهاد نكاح" است.
براساس فتوای این مفتی، دختران 14 تا 16 سال و یا زنان مطلقه، اگر برای رفع نیازهای جنسی جنگجویان سوریه به این کشور سفرکنند، ثواب این کار آنها بهشت است.
گفته می شود که در حال حاضر، ده ها شرکت در تونس فعال شده و دختران و زنان را به جبهات جنگ سوریه انتقال می دهند.

برخی از ویدیوهای که از سوریه منشتر شده، جنگجویان این کشور را در حالی که چندین زن در اطراف شان را احاطه کرده نشان می دهد.

این زنان نیمه برهنه هستند و از برقراری ارتباط جنسی با شورشیان با افتخار یاد می کنند.
حضور زنان در جبهه مخالف حکومت بشار اسد، تا حدی بوده که مجله "تایم" در یکی از شماره‌های خود مقاله‌ای را به این موضوع اختصاص داد و نوشت که حضور زنان در گروه مخالفان اسد بسیار پررنگ است.
در ابتدای درگیری‌های سوریه، زن‌های سوری نقشی در بحران نداشته و تنها نظاره‌گر جنگ بوده‌اند اما به تدریج پای زنان که نیازهای جنسی جنگجویان را برآورده می کنند به جبهات جنگ باز شد.
منتقدان جهاد جنسی، می گویند زنان که به این کار تند می دهند، زنان سالم نیستند و فاحشه هستند.
به گفته این منتقدان، مقتی های مخالف دولت سوریه، از دین سوء استفاده کرده و برای رسیدن به اهداف شان در پی استفاده ابزاری از زنان هستند.
گزارش ها حاکیست، زنان که به سوریه فرستاده شده قبلا در کلوپ ها و کاباره های کشورهای عربی می رقصیدند.
شماری از نهادهای مدافع از حقوق زنان، از فرستادن زنان به جبهات جنگ اعتراض کرده و این عمل را غیر انسانی و بشری خوانده اند.